Doprava a platba

Doprava

Možnosti dopravy Cena dopravy
Doprava Platba online nebo převodem Platba dobírkou
Balíkovna
Možnost dobírky a platby převodem na účet. Pro balík se může stavit i třetí osoba, jelikož se vydává na základě kódu, občanský průkaz není potřeba. Pracovník pošty vyzvedává balík následující den od podání zásilky.
69 Kč +40 Kč
Zásilkovna ČR
Zboží lze doručit kurýrem na zadanou adresu Zásilkovny. Zboží odesíláme nejdéle následující pracovní den případně týž den, pokud je zboží objednáno a zaplaceno do 12 hodin dopoledne.
79 Kč +40 Kč
Zásilkovna SK
Zboží lze doručit kurýrem na zadanou adresu Zásilkovny. Zboží odesíláme nejdéle následující pracovní den případně týž den, pokud je zboží objednáno a zaplaceno do 12 hodin dopoledne.
89 Kč +40 Kč
Osobní odběr - prodejna Vrchlabí
Na prodejně Krkonošská 17, Vrchlabí 543 01, (bývalé zbraně): je možný v pracovní době po přijetí e-mailu s potvrzením o vyřízení Vaší objednávky.
ZDARMA
Osobní odběr - Rudník
Na adrese Rudník 393 a 560, Rudník 543 72: je možný pouze po předchozí platbě převodem. V momentě, kdy bude zásilka připravena, Vám zašleme informační e-mail a budeme Vás telefonicky kontaktovat ohledně domluvení času vyzvednutí balíčku.
ZDARMAPlatba

Hotově

Platba v hotovosti případně kartou je možná na naší kamenné prodejně :)

Dobírka

Platíte až poštovnímu doručovateli (Česká pošta, Balíkovna, Zásilkovna) při doručení Vašeho zboží - v hotovosti nebo platební kartou. V případě nevyzvednutí balíčku se dopouštíte porušení kupní smlouvy a vznikají Vám tak náklady  spojené s odesláním a balením zásilky.  Vaši povinností je nám tyto náklady uhradit dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník (nový).

Bankovní převod

Při odeslání objednávky se Vám zobrazí údaje o platbě (číslo bankovního účtu, variabilní číslo a částka). Tyto údaje Vám přijdou i na Vámi uvedený e-mail v objednávce. Jakmile od Vás obdržíme platbu, na e-mail Vám od nás přijde zálohová faktura.